Jak wychować idealnego psa

W okresie szczenięcym i później

jak wychować idealnego psa cesar millan„Jak wychować idealnego psa” to trzecia książka słynnego psiego behawiorysty, która ukaże się w Polsce. Poprzednie książki to: “Zaklinacz psów” i “Jak zostać przywódcą stada”. Wszystkie książki Cesara Millana wydane w USA trafiły na listę bestsellerów New York Timesa.
Tym razem najsłynniejszy trener psów na świecie i gwiazda programu „Zaklinacz psów” emitowanego w stacji National Geographic Channel opowiada o wszystkim, co powinieneś wiedzieć, by wychować szczęśliwego, zdrowego i zrównoważonego psa:
– Czego oczekiwać w kolejnych etapach rozwoju psa:
– Jak szybko i skutecznie nauczyć psa załatwiania się na zewnątrz
jak wychować idealnego psa cesar millan– Niezbędnik na temat zasad zdrowego żywienia psów
– Kiedy i dlaczego należy szczepić psa i jak nie przesadzić z liczbą szczepień
– Jak – poprzez ustanowienie zasad, granic, ograniczeń i spokojnie asertywnego przywództwa  –  uczyć psa posłuszeństwa już od pierwszego dnia
– Jak uniknąć większości błędów często popełnianych przez właścicieli wychowujących szczenięta i młode psy
– Jak korygować niepożądane zachowania, zanim staną się poważnym problemem
– Jakie stosować ćwiczenia i zabawy, by kształcić najbardziej pożądane cechy psów każdej rasy
„Cesar Millan posiada magiczną umiejętność radzenia sobie z psami. Spokój, z jakim je traktuje i pewność siebie, z jaką do nich podchodzi – są zadziwiające”! – „Newsweek”
W tej książce Cesar w przyjazny, przystępny sposób odpowiada na najczęściej zadawane pytania i radzi, jak zbudować satysfakcjonującą, opartą na miłości relację na całe życie z najlepszym przyjacielem człowieka – psem.

PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI
Zamów książkę „Jak wychować idealnego psa” – Cesar Millan

 


Jak zostać przywódcą stada 

Sposób Cesara, aby odmienić swojego psa i własne życie

jak zostac przywódcą stada cesar millan„Jak zostać przywódcą stada” to już druga książka słynnego psiego behawiorysty – Cesara Millana − gwiazdy programu National Geographic Channel „Zaklinacz psów”.
jak zostać przywódcą stada Cesar MillanCesar Millan pomagał w rozwiązywaniu problemów z psami zarówno hollywoodzkim gwiazdom, jak i wielu anonimowym osobom, które często zwracały się do niego, kiedy już żaden psi trener nie był w stanie zapanować nad niepokornymi zwierzętami.
Jego program nadawany w National Geographic pt: „Zaklinacz Psów” jest świadectwem jego skuteczności i zdrowego podejścia do relacji człowiek-pies.
Niezależnie od tego kto jest właścicielem psa, maksyma Cesara brzmi zawsze tak samo: „Rehabilituję psy, ale szkolę ludzi”. Dzięki jego pomocy właściciele niesfornych psów uczą się, jak spojrzeć na świat oczami swoich czworonogów, a same psy zyskują spokojnych i opanowanych właścicieli.
Książka zawiera mnóstwo praktycznych porad i technik dotyczących budowania zdrowych relacji z psem, nagradzania i karania, zaspokojania psich potrzeb i rozwiązywania różnych problemów związanych z posiadaniem psa.

PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIAŻKI
„Zamów książkę „Jak zostać przywódcą stada” – Cesar Millan” 

Patronat medialny:

estilotania książka.pl


Zaklinacz Psów

Proste metody rozwiązywania problemów twojego psa

okladka-zaklinacz-psowChcesz wiedzieć, dlaczego twój pies zachowuje się tak, a nie inaczej? Zastanawiasz się, co mu chodzi po głowie? A może masz problem, bo nie chce cię słuchać i zjadł kolejną parę butów? Może przejął kontrolę nad twoim domem albo przeciwnie – wychowujesz psa, który boi się własnego cienia? Nie wiesz, co masz zrobić?
Z pomocą przychodzi znany behawiorysta i ekspert w dziedzinie zachowań psa – Cesar Millan. Ten świetny psi szkoleniowiec zyskał sławę dzięki rehabilitacji dziesiątków ciężkich przypadków. Zajmował się psami wielu sław m.in.: Oprah Winfrey, Nicolasa Cage’a, Ridleya Scotta, Willa Smitha i Vin Diesela.
Maksyma Cesara brzmi: „Rehabilituję psy, ale szkolę ludzi”.
ZAKLINACZ PSÓW daje ci receptę na stworzenie szczęśliwego i zrównoważonego związku z psem. Dołącz do grona zadowolonych właścicieli psów, którzy korzystają z jego metod.
Książkę poleca się także osobom, które dopiero zamierzają posiadać zwierzaka w przyszłości.
Zostań najlepszym przyjacielem swojego psa!

PRZECZYTAJ FRAGMENT KSIĄŻKI
Zamów książkę „Zaklinacza Psów” – Cesar Millan w księgarni TaniaKsiazka.pl

Patronat medialny: