Jak uszczęśliwić psa - Cesar Milan

Serwis randkowy dla psów?

Praktyka poszukiwania partnera w Internecie nikogo już nie szokuje. Osobiście znam osoby, które poznały się online i bardzo cenią swój dojrzały związek. Portale randkowe to wyznacznik nowoczesności, a wskaźnik par, których flirt narodził się w cyberprzestrzeni stale rośnie. Jak to mówią „pies też człowiek”. Możliwość odnalezienia życiowego towarzysza przez Internet zyskały również… psiaki! W Nowym Jorku powstał portal Matchpuppy.
Psy to stworzenia, które nie stronią od towarzystwa. Sympatyczne spędzanie czasu w większym gronie to coś, co te zwierzaki lubią najbardziej. Jednak nie zawsze łatwo jest odnaleźć bratnią psią duszę, a sam zmysł węchu nie pomaga! Dedykowany psom portal Matchpuppy zrzesza kilka tysięcy czworonogów. Można tam znaleźć pełne profile ze zdjęciami.
Ale o co dokładnie w tym chodzi? Psiaki zamieszkujące Nowy Jork, a raczej ich właściciele, wrzucają na portal urocze fotografie. Po najechaniu na konkretne zdjęcie możemy ujrzeć szczegółowe informacje na temat psów. Nie jest to zazwyczaj tekst typu: „Moje hobby to muzyka i kino. Szukam partnera bez nałogów”. Pupile dzielą raczej się takimi informacjami jak rasa, płeć, wiek i podstawowe cechy charakteru. Istnieje możliwość wysyłania wiadomości i nawiązywania kontaktów, a w ten sposób nie jest już trudno znaleźć idealnego kompana dla swojego ulubieńca.
Czworonożna przyjaźń może przybierać różnorodne formy. Matchpuppy posiada szczegółową funkcję filtrowania, dlatego można wyszukać jaka rasa czy na przykład płeć człowieka interesuje. A raczej jego pieska. A któż wie, może i właściciele odnajdą wspólny język .
Matchpuppy to także sprawny przewodnik po miejscach w Nowym Jorku, które są przyjazne psom. Serwis zawiera szeroką listę parków + opis atrakcji, jakie czekają tam na czworonogi. Portal wyposażony jest również w funkcjonalne i przejrzyste mapki.
Można by pomyśleć nad czymś takim w Polsce. W końcu nie pies jest nie tylko najlepszym przyjacielem człowieka, ale i zapewne… innego psa .

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *