Jak uszczęśliwić psa - Cesar Milan

Zaklinacz psów powraca i uczy, jak zostać idealnym przywódcą stada!

Znasz już bestsellerową książkę „Zaklinacz psów” genialnego tresera psów – Cesara Millana? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość – na początku 2012 roku pojawi się w Polsce kolejny tytuł autorstwa Cesara i Melissy Jo Peltier! Już dziś zapraszamy do lektury artykułu o książce „Jak być przywódcą stada”

Zaklinacz Psów Jak Zostac Przywodcą StadaO KSIĄŻCE

Jeśli zastanawiasz się, jak być lepszym przywódcą dla swojego psa? A może jesteś w takiej sytuacji, że twój pies w ogóle się ciebie nie słucha? To książka, którą musisz przeczytać, bo dzięki zastosowaniu rad, których udziela jej autor – specjalista od szkolenia psów – będziesz w stanie ujarzmić swojego czworonoga i sprawić, że będziesz dla niego jedynym i najlepszym przywódcą.

Lektura tej książki sprawi, że przeniesiesz relację ze swoim psem na wyższy poziom oraz rozwiniesz w sobie umiejętności niezbędne do tego, by stać się spokojni asertywnym właścicielem. Dzięki stosowaniu się do tych prostych i przystępnych wskazówek życie twojego psa będzie bardziej zrównoważone i satysfakcjonujące, i zarówno ty, jak i twój pupil odczujecie zmiany na lepsze.

 

Nauczysz się tego, w jaki sposób używać energii spokojnie asertywnej w kontaktach ze swoim psem oraz otaczającymi cię ludźmi , a także dowiesz się, jak zrównoważyć samego siebie. Poznasz wskazówki dotyczące karania i nagradzania psa oraz utrzymania dyscypliny. Dowiesz się, jak zaspokajać potrzeby twojego czworonoga w zależności od jego rasy oraz jak radzić sobie w różnych, codziennych sytuacjach, takich jak: pierwsze spotkanie z psem, mistrzowskie wyjście na spacer, czy wizyta u weterynarza. Nauczysz się korzystać z narzędzi służących do wpływania na zachowanie twojego pupila, począwszy od smyczy i szelek, a kończąc na klikerach i e-obrożach. Przeczytasz wspaniałe historie osób, z którymi pracował Cesar Millan, między innymi z rodziną Groganów, która zyskała rozgłos, dzięki książce Marley i ja.

zaklinacz_psow_przywodca_stadaTo wspaniały przewodnik, który krok po kroku wprowadzi cię w tajniki bycia przywódcą stada.

Jak pisze w wstępie Cesar Millan: „Celem tej książki jest pokazanie, w jaki sposób możesz wzmocnić więź łączącą cię z twoim psem. Mam jednak nadzieję, że dzięki niej dostrzeżesz także, jak silnie ludzie i psy są ze sobą związani – i jak dużo możemy się od nich nauczyć. Idea «potęgi stada» nie odnosi się wyłącznie do psów. Odnosi się także do innego gatunku zwierząt stadnych, którego losy były przez ostatnich dziesięć tysięcy lat splecione z losami psów (…) homo sapiens.
Mam szczerą nadzieję, że po przeczytaniu tej książki poczujesz się silniej związany ze sobą i Matką Naturą, a także, nauczysz się być bardziej zestrojony ze swoją instynktowną osobowością. Liczę na to, że wykorzystasz moc energii spokojnie asertywnej, by stać się przywódcą stada w każdym obszarze swojego życia…”.

To poradnik zarówno dla tych, którzy chcą udoskonalić relacje ze swoim czworonogiem, jak i dla tych, którzy dopiero chcą kupić psa i od początku być dla niego autorytetem.

11 komentarzy do “Zaklinacz psów powraca i uczy, jak zostać idealnym przywódcą stada!”
 1. MARIO 9 listopada 2011
 2. aga 16 listopada 2011
  • admin 17 listopada 2011
 3. Ewa 19 listopada 2011
 4. święty mikołaj 21 listopada 2011
 5. aga 25 listopada 2011
 6. Adrianna 12 grudnia 2011
 7. tajfun 5 stycznia 2012
  • Agnieszka 11 stycznia 2012
 8. Arnika 10 stycznia 2012
 9. mela 11 stycznia 2012

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *