Jak uszczęśliwić psa - Cesar Milan

UWAGA! KONKURS! Odpowiedz na pytanie i wygraj zaproszenie na targi!

Do wygrania 7 zaproszeń XII edycję największych w Polsce Targów Zoologiczno-Botanicznych, które odbędą się 13-15 września 2013 r. w Hali Stulecia we Wrocławiu! Zadanie konkursowe jest niezwykle proste – wystarczy odpowiedzieć na pytanie.

W ramach Targów Zoo-Botanica, w czasie IV Festiwalu Psa i Kota odbędzie się ekspozycja rasowych psów. Pytanie konkursowe brzmi:

PSA JAKIEJ RASY CHCIAŁ(A)BYŚ MIEĆ I DLACZEGO?

*Inspiracji – o cechach charakterystycznych danej rasy, zachowaniach itp. – można szukać w książkach Cesara Millana: „Jak wychować idealnego psa” oraz „Jak zostać przywódcą stada”, które będzie można wygrać w czasie festiwalu.

Konkurs odbywa się na Facebooku. Odpowiedzi należy wpisywać pod postem do 11 września do godz. 12.00!

PRZEJDŹ DO KONKURSU >>

Laureaci zostaną wyłonieni w trakcie jawnego głosowania przez 3-osobową komisję, powołaną przez wydawnictwo Illuminatio. Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne odpowiedzi. Nazwiska zwycięzców zostaną podane 11 września, do godz. 15.00, zarówno na  naszej stronie,  stronie wydawnictwa Illuminatio, jak i na Facebooku.

ZAPRASZAMY!

* Organizatorami konkursu są: wydawnictwo Illuminatio oraz organizator targów Agencja Reklamowa Wigor. Więcej informacji o XII Targach i Wystawie Zoologiczno-Botanicznej ZOO-BOTANICA znajdziesz TUTAJ>>

 

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *